Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.
Ana sayfa

Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.

Çin Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.
Düşük voltajlı fabrika Trafo Fabrikası Fabrika kapıları RMU Fabrikası Şalt Fabrikası Trafo Merkezi
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Tianan Elektrik
No. Çalışanları : 3000~3500
Yıllık satış : 250000000-300000000
Yıl kurulan : 1969
İhracat p.c : 10% - 20%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Ningbo Tianan (Grup) Co, Ltd Çin'de güç iletim ekipmanları imalatının ünlü lider etkili bir kuruluştur. 1969 yılında şu anda grubun altında kurulmuş olup, şu anda 1 ulusal düzeyde Ar-Ge merkezi, 2 il düzeyinde Ar-Ge merkezi bulunmaktadır. 3500 çalışanı ile 10 profesyonel şirket, 70 satış ofisi ve toplam varlıkları 4,2 milyar Yuan.

Çin malı konusunda üstün bir temsilci olarak girişimimiz, reform ve açılışta istikrarlı bir gelişme ve büyüme içindedir.

1976'da üretim modumuz İşgücü ürünlerinden üretim sürecine geçiyor;

1982'de, Xiangshan yerel devlete ait yüksek voltajlı elektrik fabrikası kuruldu, elektrikli cihazların profesyonel gelişimini başlattık;

1996 yılında uluslararası bir grup olmak üzere engraver şirketi olan anonim şirketi yeniden düzenledik ve kurduk;

2005 yılında, grubumuz Çin'in en büyük 500'ünün rekabet gücünde 225. sırada;

Ulusal kalkınmaya göre, ticari stratejik sıfatları elde etmek için yüksek gerilim aparatı, yenilenebilir enerji ekipmanı, akıllı şebeke ve demiryolu transit ekipmanı ve manyetik dişli gibi beş ana endüstriyi genişletiyoruz.

Bu yıllar boyunca, şirketimiz bağımlı inovasyon ve düşük karbonlu ekonomik kalkınma modeli oluşturma konusundaki herhangi bir taahhüdümüzü sürdürüyor. Yıllık Ar-Ge harcamaları, kurumsal satışların% 5'inden fazlasını oluşturuyor. uzun zamandır kendini destekleyen yeteneği. Kendi geliştirdiğimiz prefabrik alt istasyon, halka ana ünite, yük anahtarı, rüzgar enerjisi şalt, inelligent grid sistemleri ve uluslararası ileri düzeyde elde edilen birçok diğer ürünler, Bu arada, biz Bununla ilgili ulusal standartlar taslağını hazırlar.

Tianan sertifikasyon ve onur vardır Çin ünlü marka, Çin üst marka, Ulusal denetimsiz ürünler ve ISO9001 kalite sistemi, IS014001 çevre yönetim sistemi, OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi içerir. teftiş ölçme ve belgelendirme sistemi ve "CCC", "PCCC" , vb. Ayrıca, iş etkin ve esnek yönetim mekanizması, çok sayıda seçkin profesyonel, birinci sınıf üretim ve test ekipmanı, üst düzey araştırma ve geliştirme stratejisi ile donatıldık. Kalite; müşterilere kaynakların mükemmel destek sistemini sağlamak için oluşturduğu "ülke genelinde konsept, mükemmel kalite yönetim sistemi ve kalite güvencesi, satış ve pazarlama ağıdır.

Ürünler yaygın olarak nükleer santral, kimya tesisi, demiryolu, yeraltı, Havaalanı, ulusal savunma, Pekin Olimpiyatları ve ana ulusal, il ve belediye inşaat projelerinde kullanılmaktadır. Shenzhou uzay aracının fırlatma üssünde, Sanxia santralinde, Qinghai-Tibet demiryolunda, Qingshan nükleer santralinde veya yerli metroda, Olimpiyat alanlarında olsun. Uluslararası Havalimanı. rüzgar çiftlikleri ve benzeri. Projelerimiz 30'dan fazla ülkede ve tüm dünyada uygulanmıştır. Başlıca ürünlerimiz içerir

- 126kV & 252kV güç transformatörü, reçine Döküm Kuru tip ve Yağa batırılmış Güç transformatörü , Kombine transformatör

 

- 252kV ve 252kV altı açık HV ayırma anahtarı ve trafo,

 

- 40.5kV altındaki Boxtype trafo merkezi, Prefabrik trafo merkezi ve kablo (RMU) bağlantı kutusu

- Yüksek Gerilim ve Orta Gerilim ve Düşük Gerilim şalt

 

- Halka ana ünite şalt, orta montaj şalt, sabit şalt, GIS şalt, frekans dönüşüm şalt,

   

- 126kV GIS kombinasyon cihazı,

 

- SF6 devre kesici, Vakum devre kesici , HV & L. V. Devre kesici,

- HV Yük şalteri, sigorta, akım trafosu (CT),

   

- Yüksek voltajlı invertör hız ayar cihazı, yüksek voltaj statik reaktif güç jeneratörü, aktif güç filtresi, akıllı elektrik ekipmanları, vb.

Görmek inanmaktır, Tianan Grubu tüm yeni ve eski müşterilere içtenlikle hoşgeldin diyor ve arkadaşlarımız ziyaret veya inceleme için firmamıza geliyor.

İletişim bilgileri
Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Tony Ma

Tel: +86-18858073356

Faks: 86-574-87911400

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)